Navitas Perth Avustralya İngilizce Dil Okulu - Avustralya - Perth

Okul Hakkında

NAVITAS ENGLISH AVUSTRALYA İNGİLİZCE DİL OKULLARI

Navitas English Avustralya İngilizce Dil Okulları

Navitas Dil okulları Avustralya'da Navitas English Sidney, Navitas Navitas Brisbane, Navitas Navitas Perth, Navitas Navitas Hawthorne Melbourn, Navitas Darwin English,Navitas English Perth, Navitas English Sidney Hyde Park,Navitas English North Metro TAFE Perth dil okullarında eğitim veriyor.

Navitas English Perth Avustralya İngilizce Dil Okulu

Perth 365 gün boyunca günde en az 8 saat güneş alan ışıl ışıl bir şehirdir. Ders dışı zamanlarda Perth'un olağanüstü plajlarını keşfedebilirsiniz.Perth geniş iş olanakları, diğer Avustralya kentlerine kıyasla daha ekonomik oluşuyla, sıcak kanlı insanlarıyla, modern ve güvenli bir şehir oluşuyla İngilizce dil eğitimi için ideal bir kenttir.

Navitas Perth Dil Okulu Şehrin kalbine 1 km daha kısa mesafede canlı, kozmopolit bir bölgede eğitim vermektedir.

Önemli Notlar:

 • Navitas Perth ÖNEMLİ AVANTAJ: 6 ay ve üzeri olan Kurs ücretlerini taksitle ödeyebilirsiniz.
 • Sağlık Sigortası: Ortalama değerdir. 12 haftaya kadar eğitim Turist vizesi ile alınabildiği için 12 hafta için sigorta ücreti zorunlu değildir.
 • Konaklama: Aile yanı, Tek kişilik oda, Hergün Kahvaltı & Akşam Yemeği
 • Öğrenciler Avustralya'da iken kendilerine daha ekonomik konaklama bulabildikleri için sadece ilk 4 hafta hesaplanmıştır.
 • Perth'de tanıdıkları olan  ya da konaklamalarını kendileri ayarlayacak öğrenciler Konaklama, Konaklama İşlem Ücreti, Karşılama ücretlerini göz ardı edebilirler.
 • Navitas Perth Farklı konaklama seçenekleri de bulunuyor. 
 • Çalışma Hakkı: Eğitim alırken haftada 20 saat, tatillerde tam gün yasal çalışma hakkı bulunuyor. Aylık ort. 1500 AUD kazanılabilir.
 • SİZE ÖZEL BÜTÇELEME, ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİ: Buradaki hesaplamalara gereken özen gösterilmiş olmasına rağmen Temel amaç fikir vermektir.Size Özel Bütçeleme için lütfen EDUROTA ile iletişime geçiniz. Eğitim danışmanlarımız size özel bütçeleme seçeneklerini size seri olarak hazırlayacak, konuyla ilgili her türlü sorularınızı cevaplandıracaktır.

 


NAVITAS ENGLISH AVUSTRALYA OKULLARI

 • Navitas English Sidney Avustralya
 • Navitas Navitas Brisbane Avustralya
 • Navitas Navitas Perth Avustralya
 • Navitas Navitas Hawthorne Melbourne Avustralya
 • Navitas Darwin English Avustralya 
 • Navitas English Perth Avustralya
 • Navitas English Sidney Hyde Park Avustralya
 • Navitas English North Metro TAFE Perth Avustralya

 


NAVITAS Perth Avustralya için Kapsamlı Bilgi ve Okul kayıt işlemleri: 

        

 

Bu Sayfada En Çok Arananlar       

Navitas Perth, Navitas Perth Avustralya, NavitasAvustralya İngilizce eğitimi, NavitasAvustralya dil okulu, Navitas dil okulları, Avustralya’da eğitim, Avustralya eğitim, Avustralya’da dil eğitim,  Avustralya’da İngilizce dil kursları, Perth Dil Okulları, Perth hakkında, Perth nerede, Perth üniversite, Perth Eğitim, yurtdışı İngilizce, Avustralya İngilizce, yurtdışı İngilizce dil okulları, Avustralya dil okulu, yurtdışı eğitim, yurtdışında İngilizce, Avustralya’da eğitim, Avustralya dil kursu, Avustralya vize, Avustralya öğrenci vizesi, Avustralya dil okullarına başvuru işlemleri, Avustralya Üniversite, Avustralya Staj, Perth Sertifika, Programları, Avustralya Sertifika programları, Avustralya Şehirleri, Avustralya Dil Okulu Genel Bilgiler 

Okul Foto Galeri

Perth Hakkında

Avustralya Perth Şehir Rehberi

Nüfus : 1,507,900 (2006) 

Perth, Avustralya'da, Batı Avustralya eyaletinin başkenti. Avustralya'nın dördüncü büyük kenti ve Batı Avustralya nüfusunun dörtte üçünün toplandığı bir metropolitan bölgenin merkezidir. 
 

NEDEN PERTH

MODERN : Perth, modern, kozmopolit, bir eğitim ve kültür kentidir. 

EKONOMİK : Perth diğer Avustralya kentlerine kıyasla eğitim giderlerinden konaklamaya, beslenmeden genel harcamalara kadar geniş bir yelpazede daha düşük yaşam giderlerine sahiptir. 

ÇALIŞMA KOLAYLIĞI : Perth'de öğrencilerin iş bulup çalışmaları da diğer Avustralya kentlerine kıyasla daha kolaydır. 
 

PERTH'İN TARİHİ

19. yy'ın başlarında, Fransa ve ABD'nin Avustralya'nın batı kıyısını ele geçirmesinden çekinen İngiltere bölgedeki yerleşim alanını genişleterek bütün kıtaya egemen olmaya karar verdi. 1827'de Kaptan James Stirling bir yerleşme yeri seçmek üzere bölgeye geldi. 1829'da yörede bir İngiliz kolonisi kuruldu ve sömürgelerden sorumlu bakan Sir Geoege Murray'in İskoçya'da doğduğu yerin adı verildi. 1856'da kent statüsü alan Perth, yörede altın bulunması (1890), Fremantle limanının açılması (1901) ve kıtayı baştan başa geçen demiryolunun hizmete girmesiyle (1917) hızla gelişti. 
 

PERTH'İN EKONOMİSİ

Günümüzde Perth doğal kaynak rezervlerine yakınlığı sebebiyle (altın, demir, nikel, aluminyum, manganez, kömür, elmas, petrol ve doğalgaz) dünyaca ünlü pek çok madencilik ve mühendislik şirketinin ofisinin bulunduğu ve yoğunlaşmış ağır sanayileriyle önemli bir imalat merkezidir. 1962'de Uluslar Topluluğu ve İmparatorluk Oyunları'nın düzenlendiği Perth'de Batı Avustralya Üniversitesi ve Murdoch Üniversitesi bulunur. 
 

PERTH'ÜN İKLİMİ

Aralık- Mart arasındaki Yaz dönemi genel olarak kuru ve sıcaktır. Şubat yılın en sıcak ayıdır. Kışlar göreli olarak daha serin ve oldukça nemlidir. 

Okul Video Galeri

Avustralya Hakkında

Okul Nerede ?