Access Sidney Avustralya İngilizce Dil Okulu - Avustralya - Sidney

Okul Hakkında

ACCESS SIDNEY AVUSTRALYA İNGİLİZCE DİL OKULU

ACCESS Sidney, Avustralya’nın en yenilikçi ve en prestijli eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Sidney’in merkezinde eğitim vermektedir. ACCESS Sidney, tren istasyonuna, dünyaca ünlü Opera House’a ve Sidney’in en güzel plajlarına yakındır.

Access Language Centre Sidney Avustralya İngilizce Dil Okulu, öğrencilerine tarihi bir binada eğitim vermektedir. Sınıflar Modern donanımlı ve en fazla 15 kişiliktir. Bilgisayar laboratuarları, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, dil laboratuarı ve kütüphane okulun öğrencilere sunduğu hizmetler arasındadır. 

ACCESS Sidney Avustralya’da sektörüyle ilgili yetkili kurumlarca akredite ve üyedir.

IALC EA NEAS SIA wysetc

ACCESS SİDNEY İNGİLİZCE DİL OKULU AVUSTRALYA PROGRAMLARI
  • Yoğun İngilizce Programı
  • Akademik İngilizce Programı
  • İş İngilizcesi Programı
  • IELTS Hazırlık Programı
 
Access Sidney İngilizce Dil okulu Ücretleri
Program Haftalık Ders Adedi HAFTALIK ÜCRET
Standart KAMPANYALI
Genel İngilizce Kursları Haftada 20 Saat (8:30 - 12:50) 300 AUD 210 AUD
Yoğun İngilizce Kursları Haftada 25 Saat (8:30 - 14:30) 340 AUD 250 AUD
Akşam Kursları Haftada 20 Saat (16:30 - 20:45) - 190 AUD

Kayıt Ücreti : 250 AUD
Kurs Başlangıç Tarihleri : Her Pazartesi kurslara başlamak mümkün. 
Dönem başlangıç tarihleri: 28 Ocak, 24 Şubat, 24 Mart, 22 Nisan, 19 Mayıs, 16 Haziran, 14 Temmuz, 
11 Ağustos, 08 Eylül, 07 Ekim, 03 Kasım, 01-29 Aralık

 
ACCESS DEMI-PAIR PROGRAMI

http://avustralyaingilizce.com/images/demi-pair.jpg
ACCESS Sidney’de İngilizce dil eğitimi alırken çalışma hakkınızı Avustralyalı Aile yanında değerlendirebilir, Konaklama ücretinden tasarruf edebilir, ek olarak para kazanabilirsiniz.

 

 
 
ACCESS SİDNEY İNGİLİZCE DİL OKULU AVUSTRALYA KONAKLAMA

Access Sidney Aile Yanı Konaklama

İngilizce pratiği bakımından ideal bir seçenek. Her gün kahvaltı ve Akşam yemeği dahil.Okul-aile arası ulaşım 30-50 dakika.En kısa kalış süresi 2 haftadır

Aile yanı konaklama Ücreti

Aile yanı yarım pansiyon tek kişilik oda Haftalık Ücret
Haftalık 260 AUD
 
♦ Hostel Konaklama

Diğer uluslararası öğrencilerle yaşama deneyimi, Şehir merkezi konumlu, Tek/çift kişilik odalar, Paylaşımlı banyo ve Mutfak, 24 saat giriş-çıkış olanağı

Hostel/Guest House Konaklama Ücreti

Student Hostel (Tek kişilik Oda) Haftalık Ücret
Haftalık 320 AUD


♦ Guest House Konaklama

Daha konforlu konaklama arayanlar için. Şehir merkezi konumlu. İnternet ve Televizyonlu odalar.24 saat giriş çıkış olanağı. Min 4 hafta için.

Student Guest House, Tek Kişilik oda Haftalık Ücret
Haftalık 295 AUD
 
ACCESS SİDNEY İNGİLİZCE DİL OKULU AVUSTRALYA EK ÜCRETLER
Kayıt Ücreti 200 AUD
Havalanında Karşılama 110 AUD
Konaklama İşlem Ücreti 200 AUD
Materyal Ücreti 2 - 8 Hafta Arası : 70 AUD 
9 - 17 Hafta Arası : 140 AUD
18 - 30 Hafta Arası : 210 AUD
31 Hafta ve Üzeri : 280 AUD

 


Access Sidney Avustralya Kapsamlı Bilgi Ve Okul Kayıt İşlemleri İçin Access Sidney Temsilcisi: 

 

        

 

Bu Sayfada En Çok Arananlar

Access Sidney, Access Sidney  Avustralya, Access Sidney Avustralya İngilizce Eğitimi, Access Sidney Avustralya Dil Okulu, Access Sidney  Dil Okulları, Avustralya’da Eğitim, Avustralya Eğitim, Avustralya’da Dil Eğitim,  Avustralya’da İngilizce Dil Kursları, Sidney  Dil Okulları, Sidney  Hakkında, Sidney  Nerede, Sidney  Üniversite, Sidney  Eğitim, Yurtdışı İngilizce, Avustralya İngilizce, Yurtdışı İngilizce Dil Okulları, Avustralya Dil Okulu, Yurtdışı Eğitim, Yurtdışında İngilizce, Avustralya’da Eğitim, Avustralya Dil Kursu, Avustralya Vize, Avustralya Öğrenci Vizesi, Avustralya Dil Okullarına Başvuru İşlemleri, Avustralya Üniversite, Avustralya Staj, Sidney  Sertifika, Programları, Avustralya Sertifika Programları, Avustralya Şehirleri, Avustralya Dil Okulu Genel Bilgiler 

 

Okul Foto Galeri

Sidney Hakkında

SİDNEY, AVUSTRALYA

Sidney’i gezmek için en güzel mevsim sonbahar mevsimidir. Muhteşem deneyimleri ve en güzel zamanları Sidney'de bu mevsimde geçirebiliriz. Avustralya'nın sonbaharı Mart'ta başlar Mayısta sona erer. Yürüyüş turları yapabilir, Royal Botanik Bahçesi, Hyde Park, Chinatown'da gönlünüzce gezebilirsiniz.,

Sidney Nüfusu: ort. 4.000.000

SİDNEYİN KISA TARİHİ

Yaklaşık 30.000 yıl önce Asya'dan adaya göç eden Aborjin adı verilen halkın bu medeniyetin temellerini attığı söylenmektedir. Avustralya adası 1770 senesinde İngiltere'ye bağlanmıi önceleri mahkumların ve ingiltere'de istenmeyenlerin gönderidiği bir yer iken 19. yüz yılın yarısında altın madenlerinin keşfiyle dünyanın değişik yörelerinden büyük göçler almıştır. Kolonilerin oluşumun ardından 1901 senesinden "Avustralya Milletler Topluluğu adını almıştır.

Endüstrileşmeyle beraber 20. Yüzyıl boyunca sürekli gelişen Sidney, Avrupa'dan ve Asyadan göçlerle kozmopolit bir nüfus yapısına sahip olmuştur.

NERELERİ GÖRMELİ

Sydney Köprüsü:
1932 yılında açılan Sidney Köprüsü, insan gözüyle yapılan döneminin en ihtişamlı mimarisine sahiptir. Köprünün yapımında 6 milyon adet çivi kullanılmış. 1149 metre uzunluğunda olan bu köprüyü görmenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Denizden 134 metre yukarıdan Sidney’in  Fotoğraflarını çekmeyi istemez misiniz.

Sydney Kulesi:
Ziyaretçilere açık olan gözlem kısmı, yerden 250 m. yüksekliktedir. Bir alışveriş merkezinin üzerinde konumlanmıştır.

Sydney LimanŞ:
Şehrin en ünlü yerlerinden biridir ve tadını çıkartmanın birçok yolu vardır; bir yat gezisi yaparak limanı dolaşmak, yemek yerken manzaraya hayran kalmak veya feribotla suyun üstünden limanı seyre dalmak bunlardan sadece bazılarıdır.

Darling Limanı:
Sydney Eğlence Merkezi, Sydney Çin Bahçeleri, Tumbalong Parkı, Ulusal Deniz Müzesi ve Sydney Akvaryumu gibi çeşitli binaların bulunduğu alanın tümüne Darling Limanı deniyor. Sydney gezinizin en eğlenceli anlarını Sydney'in batısında bulunan Darling Limanı'nda yaşayabilirsiniz.

Kayalar (The Rocks): 
Eski şehir Merkezi olan bu bölge; şehrin en tarihi ve en eski bölgesidir Sidney Gözlemevi, haftasonu pazarı ve çeşitli sanat galerilerine evsahipliği yapmaktadır. Dar kaldırımlı sokakları ve tarihi binalarıyla ilginizi çekebilir. 

Botanik Bahçeler: 
Şehrin ve limanın manzarasını seyredebileceğiniz en güzel alanlardan biridir. Kıtanın ilk ekilip biçilen toprağının bulunduğu bu bahçelerde ayrıca camdan yapılmış piramit ev, gül bahçesi, duvarla çevrilmiş bir kaktüs ve doğuya özgü bir bahçe de ziyaret edilebilir.

PLAJLAR 
Sydney'de denize girmek için pek çok alternatif plaj bulabilir, güneşin ve denizin keyfinin yanı sıra su sporlarının da keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Bondi Plajı: 
Sydney'de bulunan 100'e yakın plajdan en önemlilerinden birisidir. Sörf tutkunlarının önemli merkezlerinden olan Bondi Plajı, Noel tatillerinde dolup taşıyor... 2000 yılında düzenlenen Yaz Olimpiyatları'nda voleybol maçlarının da düzenlendiği Bondi Plajı, olimpiyat sorasında muhteşem yerleşimi ile kendisini ispat etmiştir... Bu plaja gitmek isterseniz şehrin doğu kesimine doğru yol almanız gerekiyor.

Balmoral Plajı:
Okyanusta yüzmek... Güneşlenmek ve sörf yapmak... Bunların hepsinin yanında bir de piknik ve barbekü keyfini Avustralya'nın gözbebeği Sydney'de yaşamak... İşte hepsi Balmoral Plajı'nda sizi bekliyor.

AVUSTRALYA MUTFAĞI

Amerikan kültüründen ve mutfağından esinlenen bir yemek kültürü Avustralya Mutfağı'nda sizi karşılayacak. Uluslar arası mutfak alternatiflerini de tatmak mümkün. Londra Restoran Magazini tarafından seçilen dünyanın en güzel restoranından 2'si Sydney'de bulunuyor; Tetsuva ve Rockpool... Yerel mutfaktan denemenizi önereceğimiz tatlardan biri 'şalç dolması'dır. Tadına doyamayacağınız 'Haagen Daaz' adı verilen enfes dondurmayı Darling Limanın'da denemeden sakın Sydney'i terk etmeyin! 

Avustralyalılar genellikle sosis, domates, domuz pastırması ve yanında özel ekmeklerden oluşan bir kahvaltıyla güne erken başlıyorlar. Öğle ve akşam yemekleri arasında ise çay ve kahve içiyorlar. Kahveye verdikleri önemin yanında Avustralya'da bira da önemli içecekler arasında yer alıyor.

ALIŞVERİŞ

Sydney alışveriş konusunda dünya standartlarının biraz üzerinde pahalılıktadır. Turistik bir bölge olması sebebiyle Türkiye'ye göre pahalı satılan eşyaları, Çin Mahallesi'nde kurulan pazarlardan daha ekonomik fiyatlara temin edebilirsiniz. Sydney'in en ünlü alışveriş merkezlerinden biri olan Strand Arcade'ye de uğramadan dönmeyin!

EĞLENCE

Gece hayatının hareketliliği sizi daha gece kulüplerinin kapısının önünden geçerken içine alacak... Sydney'de hiç bitmeyen gece hayatına birkaç gecenizi ayırın deriz. Çünkü farklı deneyimler ve tecrübeler sizi bekliyor! Bir gecede asla aynı mekanda takılıp kalmayın, uğrayacak o kadar çok yer, dans edecek o kadar çok pist ve dinlenecek birçok farklı tarzda müzik bulacaksınız... Özellikle Oxford Caddesi gece hayatının en eğlenceli geçtiği yerlerden biridir. Gecenize bir 'pub'da bağlayabilir, devamını cadde üzerindeki seçtiğiniz gece kulüplerinden birinde çılgınlar gibi dans ederek ya da sevdiğiniz müziğin tadını çıkartarak geçirebilirsiniz. 
Vermemiz gereken küçük bir tavsiye; Sydney'de yeni açılan kulüpler her zaman dolup taşar. Sydney'in gece hayatına düşkün insanlarını öğrenmek istiyorsanız ve de yeni açılmış bir yere gitme şansınız varsa sakın kaçırmayın! Sydney'in eğlenceli doğasını işte o zaman anlayabilirsiniz.

ŞEHİRİÇİ  ULAŞIM

Havalimanından şehir merkezlerinde önemli noktalara servis yapılmaktadır. Havalimanından otelinize ya da kalacağınız yere gitmeniz için bir diğer seçenek de taksiler olabilir. 

Sydney:
Şehrin tüm kısımlarına ulaşımı mümkün kılan tren, otobüs ve feribot ağlarıyla kaplıdır. Bu yüzden ulaşım konusunda hiçbir zorluk yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Şehirde ulaşmak istediğiniz yere en hızlı olarak metroyla ulaşabilirsiniz. 

Feribot: 
Yerli halkın genelde işe gidiş-dönüş amacıyla kullandıkları bu ulaşım aracı, size çok zevkli bir gezi sunabilir. Haftanın 7 günü hizmet veren feribotlar Paramatta Nehri'ne kadar limanın tüm noktalarına gidiş-gelişi sağlamaktadır. 

Otobüs:
Şehrin tüm bölgelerine ulaşmanızın en kolay ve en ucuz yoludur. 

Su Taksisi:
Kesinlikle Sydney'e özgü ulaşım araçlarıdır! Genellikle Circular Rıhtımı ya da Darling Limanın'dan binebilirsiniz. 

Taksi: 
Diğer ulaşım yollarına göre daha pahalı olmasına karşın çok rahattır. Taksinin işinde ücretlendirme listesi bulunur ve taksiciyi rahatsız etmeden (ya da fazla para istemelerine olanak bırakmadan!) yolculuğunuzun güvenle geçmesini sağlar. 

Metro: Tren istasyonu'ndan bağlayarak Çin Mahallesi, Darling Limanı, Star City Kumarhanesi ve son durak olarak da Lilyfield güzergahını izler. Size gereken ulaşım zamanlarını öğrenmek için 131 500 numaralı telefonu arayarak şehir Taşımacılık Bilgi Hattı'na ulaşmanız mümkündür.

Okul Video Galeri

Avustralya Hakkında

Okul Nerede ?